Zahradnictví Krhut

Zahradnictví Petr Krhut působí na českém trhu již od roku 1989. V roce 2000 prošla firma celkovou rekonstrukcí. Neustále pracujeme na vzhledu hlavní provozovny ve Frýdku a přinášíme pro naše zákazníky vždy nové trendy a tipy. U nás si vždy vyberete z obrovské škály živých čestvých řezaných květin, ze kterých Vám náš profesionální personál vytvoří vždy krásné květiny.

 Jako firma dbáme na to, aby přístup našich zaměstnanců byl vždy profesionální a ochotný, což svědčí díky Vašim ohlasům a neustále se zvyšujícího stavu stálých klientů, ale i nových zákazníků. Snažíme se jít s dobou a kromě moderního vzhledu provozoven, kvalitního zboží s velkým výběrem a službami navíc, jako je například doprava po celé ČR, nabízíme také možnost platit kreditní kartou a je zřízena Expresní linka. To znamená, že klienti vlastnící účet u KB si mohou své objednané kytice zaplatit telefonicky z účtu a my ještě ten den kytici doručíme. Je to velmi vhodné pro zaneprázdněné zákazníky.

Spolupracujeme s odbornou zahradnickou školou a umožňujeme studentům vykonávat odbornou praxi. Firmám zajišťujeme květinové dárky vhodné k prezentaci a firemním akcím.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Tým Zahradnictví Petr Krhut  • Hlavní prodejna - Slezská

    Hlavní prodejna se nachází na ulici Slezská 1081. V bezprostřední blízkosti je umístěno velké parkoviště, a v blízkém okolí se nachází vlakové i autobusové stanoviště.Partneři: