Netradiční vazba

 

FLOWER BOX

V naší nabídce máme také několik možností netradiční vazby v kombinaci s květinami. Mezi těmi moderními se například jedná o tzv. Flower box. Flower box je v překladu květinový box a jedná se o moderní a elegantní způsob jako originálně darovat květiny. Box obsahuje řezané květiny, které jsou naaranžovány do hmoty umístěné v boxu. Díky tomu vydrží květiny mnohem déle oproti klasickým řezaným kyticím. Kytice mají neustálý přísun vody díky mokré  aranžovací hmotě. Flower box nabízí velkou škálu možností výběru květin. U nás se můžete těšit například na boxy s růží, chryzantém, gerber, v létě například slunečnice a další sezónní květiny nebo dle Vašeho přání. V nabídce máme 2 druhy velikostí boxů.

Flower box můžete také zakoupit na našem E-SHOPu.

 
 
 

UZENINOVÁ KYTICE

Další z možností, jak být originální je darovat uzeninovou kytici. Ta potěší především mužskou část naší společnosti. Je vhodnou variantou jak vyřešit dárek k narozeninám či svátku nebo jak obdarovat kolegu, kolegyni či někoho z přátel vtipně a vkusně. Naše uzeninové kytice jsou pro Vás připravovány z kvalitních uzenin, čerstvé zeleniny a doplněné vhodnou zelení nebo zakomponovanou květinou. Tyto kytice jsou velmi individuální, jejich trvanlivost je krátká z důvodu zakomponování potravin. Vzhled je vždy zcela odlišný, pokud máte nějaké konkrétní přání na styl, zavolejte nám předem a domluvíme se. Jinak je každá kytice originál a její velikost a cena se odvíjí na základě Vašich požadavků.

Uzeninovou kytici můžete také zakoupit na našem E-SHOPu.

 
 

KYTICE SE SLADKOSTMI

I pro milovníky sladkostí jsme si připravili vhodnou variantu netradiční vazby. Jedná se o kytice se sladkostmi. Díky tomu, že jsou tyto kytice doplněny o cukrovinky, jako jsou lízátka, čokolády, bonbóny a další, tak se hodí například pro obdarování našich dětí, studentů a nebo jen milovníků sladkého. Kytice je vždy podle sezónní nabídky ( gerbery, růže, slunečnice, chryzantémy a další), obohacené dekorační zelení a již zmíněnými cukrovinkami. Tyto kytice jsou každá originál a každá vazba je různá a liší se. Velikost závisí podle ceny, vše připravíme dle Vašeho přání.  Lišit se může složení kytice i sladkostí.

Kytici se sladkostmi můžete také zakoupit na našem E-SHOPu.