Novinky

 • Už máte svoje muškáty?

  Už máte svoje muškáty? Muškáty patří mezi nejčastěji pěstované balkónové a truhlíkové rostliny. Dají se krásně kombinovat, mají různé barvy. Mimo jiné kvetou od konce jara až do mrazů. K její dokonalosti už jen pak říci jen to, že jsou snadné na pěstování.

 • Víte, že sukulenty nerostou jen v tropech?

  Víte, že sukulenty nerostou jen v tropech? Líbí se Vám sukulenty, ale máte strach, že nejsou v Česku dostatečně vhodné klimatické podmínky na jejich pěstování na zahradě? Pak se mýlíte, existuje hned několik druhů sukulentů, kterým se práve v našich podmínkách na zahradách daří.

 • Letní nabídka je tady!!!

  Letní nabídka je tady!!! Léto je tady a sezónní nabídka také! U nás se to hýří barvami a vůněmi. Máme toho v prodeji mnoho a najdete u nás vše, co potřebujete nejen pro svoji zahradu. Sazenice, letničky, skalničky, keře, stromy, hnojivo, truhlíky a mnohé další. Zastavte se !

 • Svatební servis

  Svatební servis Nabízíme kompletní květinový svatební servis. Svatební vazbou nejsou pouze svatební kytice, jsou to také aranžmá pro ženichy, družičky, kytičky pro matky, výzdoba auta, kostela a svatebních místností. Naše zahradnictví je připraveno vyhovět všem vašim pož

 • Změna otevírací doby!!

  Změna otevírací doby!! Vážení zákazníci, sezóna zahrádek je již tady a my jsme pro Vás připravili opět prodlouženou otevírací dobu. Od tohoto týdne bude opět otevřeno i neděle 8-12hod. a od pondělí 29.4. bude otevřeno od 7-18hod. Zastavte se u nás!

 • Velikonoce jsou tady!!

  Velikonoce jsou tady!! Velikonoce jsou tady a my pro Vás opět máme hromadu krásného zboží, a to nejen velikonočního, ale také jarního. Sluníčko by mělo svítit po celé svátky a tak neváhejte a zastavte se u nás a vyberte si vše, co potřebujete.

 • MDŽ

  MDŽ Blíží se Mezinárodní den žen, v tento den, tj. 8.3.2024 bychom měli udělat radost ženám kolem sebe a jelikož květinou ženě vždy vykouzlíte úsměv na rtu. Máme pro Vás bohatou nabídku!

 • Jak pěstovat Petrklíče

  Jak pěstovat Petrklíče Petrklíč patří k prvním jarním květům. Můžeme ji pěstovat i v zimě doma v bytě jako pokojovku, nicméně v na jaře i v létě nám krásně rozveselí truhlíky na balkóně nebo záhon na zahradě. Jsou to nádherné barevné květiny (bílé, oranžové, růžové, červené, mo

 • Svatební servis pro Vás

  Svatební servis pro Vás Nabízíme kompletní květinový svatební servis. Svatební vazbou nejsou pouze svatební kytice, jsou to také aranžmá pro ženichy, družičky, kytičky pro matky, výzdoba auta, kostela a svatebních místností. Naše zahradnictví je tady pro Vás.

 • Valentýn klepe na dveře

  Valentýn klepe na dveře Blíží se Valentýn, objednávejte kytice s předstihem nejen pro své drahé polovičky. Kytice vykouzlí úsměv všem a zároveň je více než tisíc slov...14.2.2024 máme OTEVŘENO do 18hod.!

 • Kaktusy, sukulenty a další pokojové květiny u nás

  Kaktusy, sukulenty a další pokojové květiny u nás Pokud nejste úplný obdivovatel řezaných květin, pak i pro Vás tady máme bohatou nabídku hrnkových a pokojových květin. Pokud máte raději tyto květiny a rostliny v květináči, pak si u nás určitě také vyberete.

 • Prodej vánoční stromků na prodejně

  Prodej vánoční stromků na prodejně Máme pro Vás v nabídce již nádherné stromečky v květináči ,čerstvě řezané stromečky z plantáže. Krásné, voňavé, nádherné barvy. Malé, střední, velké. Zastavte se a vyberte si s rodinou ten pravý vánoční stromeček.

 • Vánoce, vánoce přicházejí

  Vánoce, vánoce přicházejí Venku je sníh, teploty padají pod nulu a začínají vánoční přípravy, ke kterým neodmyslitelně patří adventní věnec či svícen, stromeček a vánoční výzdoba. Na naší prodejně je vánoční atmosféra ihned po vstupu a klid, láska, pohoda a vůně jehličí tu jde...

 • Vánoční hvězdy aneb pryšec na scéně

  Vánoční hvězdy aneb pryšec na scéně Vánoce se blíží a s ním všemi oblíbená "Vánoční hvězda" přichází na scénu:-) Pryšec nádherný, nebo také vánoční hvězda, je typickou tradiční květinou, která se objevuje převážně v období vánoc. Pořídit ji v dnešní době je velmi snadné a při dobré péči ...

 • NOVÉ ZBOŽÍ- na Památku zesnulých jsme připraveni!!

  NOVÉ ZBOŽÍ- na Památku zesnulých jsme připraveni!! Svátek Památky zesnulých se již blíží a proto jsme si pro Vás přpravili bohatou nabídku dušičkových vazeb. Všechny naše vazby jsou připraveny z čerstvého a krásného jehličí, které vydrží dlouho.

 • PODZIM JE TADY!

  PODZIM JE TADY! Léto se ještě nevzdává, ale ráno teploty už nám dávají jasně najevo že PODZIM nám klepe na dveře, stromy už se barví do oranžové, žluté a hnědé...a naše prodejna se postupně ladí. Zobrazit více...

 • Blíží se vysvědčení - nezapomeňte na učitelku:-)

  Blíží se vysvědčení - nezapomeňte na učitelku:-) Blíží se konec školního roku, určitě nesmí chybět krásná kytička jako poděkování za péči a starost o Vaše děti. Objednejte si s předstihem nebo se zastavte a pořiďte paní učitelce, ředitelce, asistentce či kolegyni krásnou řezanou kytici. Vše máme!

 • Jaro je tady

  Jaro je tady Jaro je za dveřmi a my jsme pro Vás připravili již nabídku cibulek květin. V nabídce máme narcisy, modřence, hyacinty, krokusy a mnohé další. Dále máme pestrou nabídku cibule sazečky a semen.

 • Semena a cibule v prodeji

  Semena a cibule v prodeji Připravili jsme si pro Vás nabídku semen a cibulovin. Přijďte se připravit na sezónu. Máme velký výběr za skvělé ceny.

 • Vánoce se blíží

  Vánoce se blíží Adventní čas už pomalu klepe na okno a tak jsme nezaháleli a připravili si pro Vás již na naši prodejnu vánoční tematické prodejní koutky, vánoční vazby a dekorace všech různých barev a stylů.

 • Podzim je tady! Chryzantémy v plné síle

  Podzim je tady! Chryzantémy v plné síle Hledáte-li jednu z nejvhodnějších květin do podzimních truhlíků, pak je chryzantéma na pomylslné vítězné pozici zrovna v tomto odvětví. Chryzantémy jsou velmi všestranné květiny obvzláště na podzim, kdy je jejich nejlepší čas.

 • Nové zboží - sezónní nabídka

  Nové zboží - sezónní nabídka Jarní sezóna je již v plném proudu, všichni, pokud počasí dovolí, pracujeme na zahrádkách, sadíme kytičky do truhlíku, začínáme sadit semínka ovoce a zeleniny, hnojíme rostliny, sadíme a nebo stříháme nové stromky či keře a tak dále a tak dále.

 • Vánoční koutky na prodejně

  Vánoční koutky na prodejně Vánoční čas se přiblížil, my již budeme zapalovat třetí svíčku na adventním svícnu a proto nezahálíme a na naši prodejně můžete mimo jiné načerpat hromadu vánoční atmosféry v podobě tématických vánočních koutků.

 • 17.11.2021 ZAVŘENO

  17.11.2021 ZAVŘENO Vážení zákazníci, dovolujeme si informovat, že ve středu 17.11.2021 bude naše prodejna zavřená. Těšit se budeme zase od čtvrtku podle klasické otevírací doby. Děkujeme za pochopení.

 • Nová podzimní nabídka

  Nová podzimní nabídka Vážení zákazníci, podzim udeřil v plné síle a my jsme pro Vás v našem zahradnictví připravili novou podzimní nabídku zboží. Podzim na Vás koukne už při vstupu hned venku, kde najdete spoustu druhů rostlin vhodných na zasazení do zahrádky...

 • Státní svátek 28.9.2021 ZAVŘENO

  Státní svátek 28.9.2021 ZAVŘENO V úterý 28.9.2021 je naše prodejna uzavřena, budeme se na Vás opět těšit s podzimním zbožím a výdobou od středy 30.9.2021, otevřeno bude 7-17hod.

 • Nové zboží

  Nové zboží Máme pro Vás nové zboží na prodejně - vřesy, chryzantémy a další bohatý výběr květin vhodných, jak na zahrádku, tak do truhlíků či květináčů. Mimo jiné v nabídce také nové přírodní dekorace, také velká nabídka hrnkových květin. U nás si vybere každý.

 • NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY Vážení zákazníci, abychom šli stále s dobou i v téhle době, rozhodli jsme se pro Vás spustit tento nový moderní a přehledný web, kde naleznete veškeré informace. Věříme, že se jedná o posun zpět, budeme Vás zde informovat o veškerém aktuálním dění...

 • Letní tématické koutky

  Letní tématické koutky V naší prodejně jsme si pro Vás připravili letní zákoutí s dekoratiním a dárkovým sortimentem, které s čerstvě nařezanou kyticí vykouzlí úsměv nejen Vám, ale také potěší Vaši rodinu či blízké a zároveň třeba vyřeší situaci s dárkem k jubileum. Zastavte se

 • ROZVOZ a E-SHOP

  ROZVOZ a E-SHOP Věděli jste, že máme taky v provozu E-SHOP a že si u nás můžete objednat doručení kytice s dovozem a například dárkovou kartičkou? Ne, tak prozkoumejte naše stránky www.kvetinyfm.cz, kde naleznete veškeré informace a objednáte si z pohodlí domova.