Novinky

 • Dušičkové vazby

  Dušičkové vazby Svátek Památky zesnulých se již blíží a proto jsme si pro Vás přpravili bohatou nabídku dušičkových vazeb. Všechny naše vazby jsou připraveny z čerstvého a krásného jehličí, které vydrží dlouho.

 • Nová podzimní nabídka

  Nová podzimní nabídka Vážení zákazníci, podzim udeřil v plné síle a my jsme pro Vás v našem zahradnictví připravili novou podzimní nabídku zboží. Podzim na Vás koukne už při vstupu hned venku, kde najdete spoustu druhů rostlin vhodných na zasazení do zahrádky...

 • Státní svátek 28.9.2021 ZAVŘENO

  Státní svátek 28.9.2021 ZAVŘENO V úterý 28.9.2021 je naše prodejna uzavřena, budeme se na Vás opět těšit s podzimním zbožím a výdobou od středy 30.9.2021, otevřeno bude 7-17hod.

 • Nové zboží

  Nové zboží Máme pro Vás nové zboží na prodejně - vřesy, chryzantémy a další bohatý výběr květin vhodných, jak na zahrádku, tak do truhlíků či květináčů. Mimo jiné v nabídce také nové přírodní dekorace, také velká nabídka hrnkových květin. U nás si vybere každý.

 • Svatební servis

  Svatební servis Děkujeme za možnost zveřejnění fotek ze svatby paní Soně, jsme rádi, že byli spokojeni a my jsme šťastni, že jsme jejich velký den pomohli dotáhnout k dokonalosti:-)I vy hledáte květinový servis na svatbu?

 • NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY Vážení zákazníci, abychom šli stále s dobou i v téhle době, rozhodli jsme se pro Vás spustit tento nový moderní a přehledný web, kde naleznete veškeré informace. Věříme, že se jedná o posun zpět, budeme Vás zde informovat o veškerém aktuálním dění...

 • Letní tématické koutky

  Letní tématické koutky V naší prodejně jsme si pro Vás připravili letní zákoutí s dekoratiním a dárkovým sortimentem, které s čerstvě nařezanou kyticí vykouzlí úsměv nejen Vám, ale také potěší Vaši rodinu či blízké a zároveň třeba vyřeší situaci s dárkem k jubileum. Zastavte se

 • ROZVOZ a E-SHOP

  ROZVOZ a E-SHOP Věděli jste, že máme taky v provozu E-SHOP a že si u nás můžete objednat doručení kytice s dovozem a například dárkovou kartičkou? Ne, tak prozkoumejte naše stránky www.kvetinyfm.cz, kde naleznete veškeré informace a objednáte si z pohodlí domova.