Novinky

 • Jaro je tady

  Jaro je tady Jaro je za dveřmi a my jsme pro Vás připravili již nabídku cibulek květin. V nabídce máme narcisy, modřence, hyacinty, krokusy a mnohé další. Dále máme pestrou nabídku cibule sazečky a semen.

 • MDŽ

  MDŽ Blíží se Mezinárodní den žen, v tento den, tj. 8.3.2023 bychom měli udělat radost ženám kolem sebe a jelikož květinou ženě vždy vykouzlíte úsměv na rtu, zvolte tuto variantu a nechte jim zaslat kytice s dovozem a tak znásobit překvapení.

 • Jak pěstovat Petrklíče

  Jak pěstovat Petrklíče Petrklíč patří k prvním jarním květům. Můžeme ji pěstovat i v zimě doma v bytě jako pokojovku, nicméně v na jaře i v létě nám krásně rozveselí truhlíky na balkóně nebo záhon na zahradě. Jsou to nádherné barevné květiny (bílé, oranžové, růžové, červené, mo

 • Semena a cibule v prodeji

  Semena a cibule v prodeji Připravili jsme si pro Vás nabídku semen a cibulovin. Přijďte se připravit na sezónu. Máme velký výběr za skvělé ceny.

 • Valentýn klepe na dveře

  Valentýn klepe na dveře Blíží se Valentýn, objednávejte kytice s předstihem nejen pro své drahé polovičky. Kytice vykouzlí úsměv všem a zároveň je více než tisíc slov...Dárkové kytice, kulaté, míchané, růže...velký výběr.

 • Kaktusy, sukulenty a další pokojové květiny u nás

  Kaktusy, sukulenty a další pokojové květiny u nás Pokud nejste úplný obdivovatel řezaných květin, pak i pro Vás tady máme bohatou nabídku hrnkových a pokojových květin. Pokud máte raději tyto květiny a rostliny v květináči, pak si u nás určitě také vyberete.

 • Vánoční stromky v prodeji

  Vánoční stromky v prodeji Máme pro Vás v nabídce pravidelně čerstvě řezané stromečky z plantáže. Krásné, voňavé, nádherné barvy. Malé, střední, velké. Zastavte se a vyberte si s rodinou ten pravý vánoční stromeček. Máme i malinké stromečky v květináči.

 • Vánoce se blíží

  Vánoce se blíží Adventní čas už pomalu klepe na okno a tak jsme nezaháleli a připravili si pro Vás již na naši prodejnu vánoční tematické prodejní koutky, vánoční vazby a dekorace všech různých barev a stylů.

 • Vánoční hvězdy aneb pryšec na scéně

  Vánoční hvězdy aneb pryšec na scéně Vánoce se blíží a s ním všemi oblíbená "Vánoční hvězda" přichází na scénu:-) Pryšec nádherný, nebo také vánoční hvězda, je typickou tradiční květinou, která se objevuje převážně v období vánoc. Pořídit ji v dnešní době je velmi snadné a při dobré péči ...

 • NOVÉ ZBOŽÍ- na Památku zesnulých jsme připraveni!!

  NOVÉ ZBOŽÍ- na Památku zesnulých jsme připraveni!! Svátek Památky zesnulých se již blíží a proto jsme si pro Vás přpravili bohatou nabídku dušičkových vazeb. Všechny naše vazby jsou připraveny z čerstvého a krásného jehličí, které vydrží dlouho.

 • Podzim je tady! Chryzantémy v plné síle

  Podzim je tady! Chryzantémy v plné síle Hledáte-li jednu z nejvhodnějších květin do podzimních truhlíků, pak je chryzantéma na pomylslné vítězné pozici zrovna v tomto odvětví. Chryzantémy jsou velmi všestranné květiny obvzláště na podzim, kdy je jejich nejlepší čas.

 • Víte, že sukulenty nerostou jen v tropech?

  Víte, že sukulenty nerostou jen v tropech? Líbí se Vám sukulenty, ale máte strach, že nejsou v Česku dostatečně vhodné klimatické podmínky na jejich pěstování na zahradě? Pak se mýlíte, existuje hned několik druhů sukulentů, kterým se práve v našich podmínkách na zahradách daří.

 • Svatební servis

  Svatební servis Nabízíme kompletní květinový svatební servis. Svatební vazbou nejsou pouze svatební kytice, jsou to také aranžmá pro ženichy, družičky, kytičky pro matky, výzdoba auta, kostela a svatebních místností. Naše zahradnictví je připraveno vyhovět všem vašim pož

 • Nové zboží - sezónní nabídka

  Nové zboží - sezónní nabídka Jarní sezóna je již v plném proudu, všichni, pokud počasí dovolí, pracujeme na zahrádkách, sadíme kytičky do truhlíku, začínáme sadit semínka ovoce a zeleniny, hnojíme rostliny, sadíme a nebo stříháme nové stromky či keře a tak dále a tak dále.

 • Vánoce, vánoce přicházejí

  Vánoce, vánoce přicházejí Adventní čas už pomalu klepe na okno a tak jsme nezaháleli a připravili si pro Vás již na naši prodejnu vánoční tematické prodejní koutky, vánoční vazby a dekorace všech různých barev a stylů.

 • Prodej vánoční stromků na prodejně

  Prodej vánoční stromků na prodejně Máme k prodeji již čerstvé vánoční stromky z plantáže. Malé, střední, velké. Dále také větvičky či dekorační stromky v květináči. Zastavte se u nás.

 • Vánoční koutky na prodejně

  Vánoční koutky na prodejně Vánoční čas se přiblížil, my již budeme zapalovat třetí svíčku na adventním svícnu a proto nezahálíme a na naši prodejně můžete mimo jiné načerpat hromadu vánoční atmosféry v podobě tématických vánočních koutků.

 • 17.11.2021 ZAVŘENO

  17.11.2021 ZAVŘENO Vážení zákazníci, dovolujeme si informovat, že ve středu 17.11.2021 bude naše prodejna zavřená. Těšit se budeme zase od čtvrtku podle klasické otevírací doby. Děkujeme za pochopení.

 • Nová podzimní nabídka

  Nová podzimní nabídka Vážení zákazníci, podzim udeřil v plné síle a my jsme pro Vás v našem zahradnictví připravili novou podzimní nabídku zboží. Podzim na Vás koukne už při vstupu hned venku, kde najdete spoustu druhů rostlin vhodných na zasazení do zahrádky...

 • Státní svátek 28.9.2021 ZAVŘENO

  Státní svátek 28.9.2021 ZAVŘENO V úterý 28.9.2021 je naše prodejna uzavřena, budeme se na Vás opět těšit s podzimním zbožím a výdobou od středy 30.9.2021, otevřeno bude 7-17hod.

 • Nové zboží

  Nové zboží Máme pro Vás nové zboží na prodejně - vřesy, chryzantémy a další bohatý výběr květin vhodných, jak na zahrádku, tak do truhlíků či květináčů. Mimo jiné v nabídce také nové přírodní dekorace, také velká nabídka hrnkových květin. U nás si vybere každý.

 • NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY Vážení zákazníci, abychom šli stále s dobou i v téhle době, rozhodli jsme se pro Vás spustit tento nový moderní a přehledný web, kde naleznete veškeré informace. Věříme, že se jedná o posun zpět, budeme Vás zde informovat o veškerém aktuálním dění...

 • Letní tématické koutky

  Letní tématické koutky V naší prodejně jsme si pro Vás připravili letní zákoutí s dekoratiním a dárkovým sortimentem, které s čerstvě nařezanou kyticí vykouzlí úsměv nejen Vám, ale také potěší Vaši rodinu či blízké a zároveň třeba vyřeší situaci s dárkem k jubileum. Zastavte se

 • ROZVOZ a E-SHOP

  ROZVOZ a E-SHOP Věděli jste, že máme taky v provozu E-SHOP a že si u nás můžete objednat doručení kytice s dovozem a například dárkovou kartičkou? Ne, tak prozkoumejte naše stránky www.kvetinyfm.cz, kde naleznete veškeré informace a objednáte si z pohodlí domova.